Lahendused kipsplaatide jaoks

VARJUPROFIIL KRAAB GIPPS

Võimaldab luua unikaalse disaini ja esteetikaga lage tänu varjaväljale ning kipsplaatlae ja seinte värvide täiuslikule sobitamisele. Varjuliide näeb hea välja nii tasasel seinapinnal kui ka plaatidel, dekoratiivtelgedel, 3D-paneelidel ja muudel materjalidel, mis moodustavad ebatasase seinapinna. Kontrastsete värvide ideaalne ühendamine saavutatakse, kui lae servad seintest välja tõmmatakse, mis välistab värvimistööde vajaduse piirkonnas, kus lagi ja seinad kokku puutuvad.

Päringuvorm  SKU 14565 Kategooria

  Kirjeldus

  Kirjeldus

  Lisaks esteetilisusele on varjulõhe ka paisumisvuugi funktsioon, mis aitab säilitada lae välimust aastaid. Aja jooksul tekivad kipsplaadile praod. Selle põhjuseks on laele mõjuvad pinged, mis on seotud maja kahanemisega, niiskuse omaduste muutumisega ja muude muutustega ruumi toimimises. Paisumisliitmik võtab kõik koormused kipsplaadilt ära ja võtab need ise enda peale.

  Kõige tavalisemad koormused on seotud lineaarsete laienemiste ja geomeetriliste kõrvalekalletega. Kipsplaadi lineaarne paisumine on selle pikkuse muutus, mis tuleneb temperatuuri ja niiskustingimuste muutumisest. Iga meetri kipsplaadi pikkuse kohta toimub ühe millimeetri pikkune paisumine.

  k1

  Profiili pikkus 2 meetrit

  k3

  Alumiiniumprofiil

  k5

  Kohaldatakse kipsplaatide puhul

  Tööde galerii

  SUMMUTUSPROFIIL KIPSPLAATIDE JAOKS

  KRAAB GIPPS variprofiil koos summutiga on mõeldud ühest kipsplaadikihist koosneva lae paigaldamiseks. See peab alati olema kinnitatud seina külge. Ruumi töötamise ajal võtab toestussüsteemi amortisaator koormuse maha ja võtab selle üle kipsplaadilt.

  *Profiil on varustatud amortisaatoriga

  VARIPROFIIL HCL JAOKS ILMA DAMPFERITA

  KRAAB GIPPS variprofiil ilma summutita on mõeldud ühe või kahe kipsplaadikihiga lae paigaldamiseks ja see ei vaja kinnitamist seina külge.