X
X
Back to the top
X

VARJUPROFIIL SLIM EUROKRAAB

EuroKraab SLIM-profiilisüsteem on isekandev konstruktsioon, mis kinnitatakse betoonist horisontaalsele alusele spetsiaalsetele SLIM-konsoolidele. Profiili kinnitamine lae külge võimaldab säilitada lae kõrgust. Profiili kõrgus on ainult 20 mm.

Varjuprofiili peamine eesmärk on luua ühtlane, esteetiline vahe lae ja seina tasapinna vahel. See tehniline lahendus loob lae visuaalse efekti, mis ei ole seina külge kinnitatud, ja varjab kõik väikesed ebatasasused. See tehnika on eriti oluline reljeefse seinapinna olemasolul.

VARJUPROFIIL SLIM EUROSLOTT

Ainult 20 mm kõrguse profiiliga SLIM EuroSlott profiilisüsteem maksimeerib viimistluslae kõrgust. See on paigaldatud spetsiaalsetele konsoolidele lakke.

Varjuprofiili peamine eesmärk on luua ühtlane, esteetiline vahe lae tasapinna ja seina vahel. See tehniline lahendus loob lae visuaalse efekti, mis ei ole seina külge kinnitatud, ja varjab kõik väikesed ebatasasused. See tehnika on eriti oluline reljeefse seinapinna olemasolul.

HÕLJUV PROFIIL SLIM VILLAR

SLIM Villar on lahendus dekoratiivseks seinavalgustuseks. 27 mm profiil on kavandatud nii, et viimistletud lae kõrgus väheneb võimalikult vähe. Süsteem on varustatud spetsiaalse polükarbonaadist difuusori ja summutiga, mis võimaldavad paigaldada nii PVC- kui ka tekstiil kangaid.

Samuti on hajuti projekteeritud nii, et valgustus ei näita ebatasasusi seinal.

ERALDUSPROFIIL SLIM R

Eraldusprofiil SLIM R on süsteem PVC-paneelide ühendamiseks ühtlase varjuva vahega. Seda kasutatakse nii tehnilise vajaduse tõttu (kolonni ületamine, kangaste ühendamine, kui ruumi laius on üle 6 meetri) kui ka esteetilistel põhjustel.

See lahendus on kombineeritud EuroKraab SLIM variprofiiliga ja on sama suurusega varjuvahega.

RÖÖBASTEE SÜSTEEM SLIM ROAD 01

Rööbassüsteem, mille profiili kõrgus on ainult 27 mm, mis maksimeerib viimistletud lae kõrguse säilitamist. Soovitame kasutada SLIM Canyon valgusliini süvistatavate valgustite paigaldamiseks.

Rööbastee süsteem on projekteeritud koostöös professionaalse valgustusega tegeleva ettevõttega ning seda täiendavad Novotechi partnerfirma toodetud valgustid ja ühendused.

SLIM LINE

Profilsüsteem ruumi baasvalgustuse loomiseks, mille maksimaalne kõrgus on 27 mm.

Erilised omadused:

 • koos summutiga
 • hajuti on valgusti sees 3 mm võrra süvistatud, et luua kogu konstruktsioonile huvitavam, kolmemõõtmelisem välimus.
 • spetsiaalsed helkurid valgusti maksimaalse energiatõhususe tagamiseks

KERGE JOON ÕHUKE CANYON

Lahendus ruumi peamise valgustuse loomiseks. Profiili kõrgus on ainult 27 mm, mis tagab maksimaalselt lae kõrguse säilimise.

Süsteem on varustatud summuti ja spetsiaalse helkuriga, mis tagab valgusti energiatõhususe.

See lahendus on sama lai kui SLIM Track 01, seega saab neid kombineerida.

NICHE LIGHT LINE SLIM 35

SLIM 35 profiili minimaalne sügavus ja ülimalt kompaktsed mõõtmed võimaldavad säilitada lae kõrgust. Valgusliin kasutab pehmet, kaudset valgust ja laia valgusvoo nurka. Musta lahendust kasutatakse nišipõhjana spetsiaalsete valgustite SLIM 30 ja SLIM 60 jaoks.

RÄÄSTAPROFIIL SLIM ROAD 01

SLIM Road 01 ühe reaga integreeritud kardinaraja on kompaktsete mõõtmetega ja profiili kõrgus on vaid 17,5 mm, mis säästab oluliselt viimistluslae kõrgust. Süsteem on minimalistliku välimusega ja ei nõua täiendavat niši paigaldamist. Parema väljanägemise saavutamiseks ja karniisiridade vahekauguse suurendamiseks on võimalik paigaldada ühe reaga karniise kahes või kolmes reas. Süsteemi oluliseks tunnuseks on spetsiaalsed kummeeritud musta või valge värvi jooksjad. Profiil on varustatud summutussüsteemiga PVC- ja kangaspaneelide paigaldamiseks.

RÄÄSTAPROFIIL SLIM ROAD 02

SLIM Road 02 kaherealine sisseehitatud karniis, mille profiili kõrgus on ainult 17,5 mm. See võimaldab maksimaalselt säilitada viimistletud lae kõrgust. Süsteem on minimalistliku välimusega ja ei nõua täiendavat niši paigaldamist.

Lahenduse oluline omadus on vaikivad kummeeritud jooksujalad, mis on valget või musta värvi. Süsteem on varustatud summutiga PVC- ja kangakangaste paigaldamiseks.

Palun täitke allpool olev vorm, et saada profiili maksumus

Võtame teiega ühendust 24 tunni jooksul e-posti teel, et arutada üksikasju.


  Tehnoloogia ja kataloogid
  Privaatsuspoliitika
  Tingimused

  info@kraabmod.ee
  +(372) 580 058 25

  © 2024 K-SYSTEMS BALTIC OÜ |Webi logo