Lahendused pingelagedele

KARNIISIPROFIIL SLOTT MOTION

SLOTT Motion on esimene karniisisüsteem, mida saab integreerida lakke ilma täiendavate profiilide või süvenditeta. Lahendus on võimalik tänu SLOTT-i summutussüsteemile. Just see süsteem võimaldab seda karniisi integreerida PVC-, riidest ja isegi kipsplaatlagedesse. Profiil tarnitakse koos summutiga.

Päringuvorm  SKU 14567 Kategooria

  Kirjeldus

  Kirjeldus

  SLOTT Motion süsteem on mehaaniliste ja elektriliste kardinavarraste süsteem, mis paigaldatakse täielikult laepinna sisse ja võimaldab varjata avamis- ja sulgemismehhanismi tehnilised elemendid ilma spetsiaalsete niššide loomiseta. Visuaalselt näeb kardinavarras välja nagu 17 mm laiune “pesa” laes, milles asuvad kardinate kinnitamise konksud. SLOTT-sõlme alusel on SLOTT Motion kardinaraja süsteem harmooniliselt ja lihtsalt paigaldatav mis tahes tüüpi pingelagedele (PVC, kangas). Ja SLOTT Motion’i spetsiaalsed “tiivad” võimaldavad paigaldada seda ka kipsplaatlagedesse. Põhiversioon SLOTT Motion karniisisüsteemist on “mehaaniline”, mis eeldab kardinate avamist ja sulgemist käsitsi, liigutades kardinat riidest.

  Süsteemi olulised eelised on järgmised:

  • Jooksjate vaikne jooksmine
  • Stiilne, kaasaegne välimus
  • KRAAB SYSTEMSi vankumatu kvaliteet

  Selle lahenduse uuenduseks on võimalus ühendada seade nutikodu süsteemiga, kasutada juhtimiseks kaugjuhtimispulti või nutitelefoni. Süsteemi elektriline ajam asub väljastpoolt, mistõttu on seda purunemise korral lihtne hooldada. Ajam on varjatud kardina taha ja on töö ajal täiesti nähtamatu.

  Rääkides süsteemi väljanägemisest, tahaksime rõhutada selle visuaalsete omaduste erilist korrasolekut ja esteetilisust. Konstruktsioon on tehtud nii, et elektriline ajam on silmade eest varjatud, paigutades selle kardina taha.

  Süsteemi loomisel on arvestatud selliste parameetrite valimise võimalusega: Kardinate ridade arv. Saate luua ühe- ja kaherealisi variante. Elektriliste ajamite mitu varianti, mida saab valida vastavalt tehnilistele nõuetele. Mustade ja valgete värvikombinatsioonide, pingutatud kangaste ja GPB-konstruktsioonide varieerumine.

  Profiili pikkus 2 meetrit

  kk2

  Profiili pikkus 3 meetrit

  kk3

  Pulbriline värvimine valge

  Pulbriline pinnakate must

  Alumiiniumprofiil

  kk6

  Ühildub PVC-põrandaga

  kk7

  Ühildub kangastega

  kk8

  Kohaldatakse kipsplaatide puhul